جامبوبگ

جامبوبگ (Jambo Bag) کیسه های انعطاف پذیری هستند که جهت حمل محمولات از 500 تا 2000 کیلوگرم و تا حجم 3 مترمکعب استفاده می گردند. جامبوبگ ها جهت حمل انواع مواد جامد وخشکی که بصورت پودری ، دانه ای یا پولکی می باشند ، مناسب هستند.

این کیسه ها با استفاده از جرثقیل یا لیفتراک براحتی از قسمت بالا بلند شده و جابجا می شوند. جامبوبگ ها کم هزینه ترین و مناسب ترین نوع بسته بندی ، حمل و انبارنمودن مواد فله خشک هستند که نیاز به بسته بندی دیگر یا حتی پالت ندارند. هرسال بیش از 500 میلیون تن از محمولات درجهان با استفاده از جمبو بگ جابجا می شوند. این کیسه ها جهت حمل ، جابجایی ونگهداری انواع مواد شیمیایی ، معدنی ، دارویی ، محصولات غذایی و کشاورزی ، کودهای شیمیایی ، پتروشیمی ، سیمان و بسیاری دیگر از مواد و محصولات فله مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کیسه جامبوبگ چیست؟

کیسه جامبوبگ به دو صورت لامینه دار و بدون لامینه از پارچه های پلی پروپیلنی گردباف تولید شده و با توجه به موارد استفاده با ضریب ایمنی های مختلف عرضه می شوند. کیسه جامبو بگ جهت حمل و انبارداری محصولات انواع مواد جامد و خشکی که بصورت پودری ، دانه ای یا پولکی می باشند مانند مصالح ساختمانی، سیمان، کود شیمایی، مواد غذایی و مواد شیمیایی و ... از 500 تا 2000 کیلوگرم و تا حجم 3 مترمکعب استفاده می شوند.

کیسه های جامبوبگ با توجه به طراحی و دوخت این امکان را فراهم می سازد که در انبار هایی با فضای کم، کیسه ها تا مرز 4 عدد روی هم قرار گیرند. جامبو بگ ها در مدل و اندازه های مختلف هشت بند و چهار بند، دسته کوتاه ، مدل صنعتی مایع (مواد نفتی) می باشد.

بسته به ظرفیت بارگیری ایمن، ضریب ایمنی و نوع محموله ، کیسه جامبوبگ  را می توان از نوع ساده با ورودی یا دهانه باز و کف بسته که برای اغلب صنایع و محمولات مناسب هستند ، تولید نمود و یا به منظور حمل و جابجایی مواد غ‍‍ذایی و دارویی که در كارگاه های کاملا بهداشتی و ایزوله تولید می شوند.

 

بیگ بگ

 

ویژگی های کیسه جامبوبگ

از ویژگی های کیسه های جامبو بگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت در دوخت کیسه
 • استقامت و کشسانی بودن بدنه کیسه
 • تحمل وزن بالا و جادار بودن
 • دارا بودن (قلاب) دسته های مقاوم
 • دارا بودن طیف رنگی متنوع
 • امکان استفاده مجدد از آنها

کاربرد اینورتر

کاربرد جامبو بگ

همه صنایعی که دغدغه رسیدن بار به صورت سالم و بدون آسیب دارند، میتوانند از این کیسه ها استفاده کنند. برخی از این صنایع به این صورت می باشند:

 • محصولات پتروشیمی و شیمیایی مانند بسته بندی کردن قیر
 • صنایع ساختمانی مانند بسته بندی سیمان، شن، ماسه
 • صنایع غذایی مانند بسته بندی آرد و شکر
 • صنایع کشاورزی مانند بسته بندی کود و خوراک دام
 • حمل مواد معدنی و فلزات پودری
 • حمل چوب و کاغذ مانند محصولات چوبی خرد شده و گلوله های چوبی

 

خرید جامبوبگ

جنس جامبوبگ

جامبو بگ از پارچه های لمینت دار و همچنین با لایه نایلون داخلی و بدون آن تولید می شود. این کیف ها از پارچه های صاف یا گرد بافت پلی پروپیلن تولید می شوند. نوع پارچه بر اساس وزن محموله، ظرفیت بارگیری ایمن (SWL) و ضریب ایمنی (CSF) انتخاب می شود.

انتخاب نوع جامبوبگ مورد نیاز، به محصول بارگیری و نوع آن بستگی دارد که به عنوان مثال می توان از جامبوهای نایلون دار، بافل دار، ته قیف و یا دیگر انواع استفاده کرد.

 

خرید جامبوبگ

سوالی که قبل از خرید محصول همواره برای مشتریان پیش می آید، کیفیت و دوام محصولات می باشد که این فاکتور به عنوان مهمترین فاکتور در انتخاب کالا می باشد. محصولات جامبوبگ تولید شده توسط شرکت پوریا بافت دارای کیفیت و دوام بالایی است و علاوه بر آن با بهترین قیمت در بازار عرضه می شود.

از آنجایی که شرکت پوریا بافت دارای آزمایشگاهی مدرن جهت کنترل کیفی محصولات خود می باشد. پرسنل آزمایشگاهی با کادری مجرب در مراحل تولید تست های مختلف را از ابتدای ورود مواد اولیه تا تولید محصولات نهایی انجام می دهند تا محصولی با کیفیت عالی و استاندارد را به مشتریان خود عرضه نماید.

محصولات ما انواع کیسه جامبو بگ و کیسه بيگ بگ در اندازه های مختلف (500 تا 2500 کیلو گرمی) با مارک و بدون مارک، در مدل های 8 بند، 4 بند ، 2 بند ، 1 سر قيف و 2 سر قيف و همچنین نایلون حریر با قيمت بسيار مناسب و طبق استاندارد های بین المللی می باشد و در حال حاضر بسیاری از شركتهای فعال در زمينه صنايع غذایی، کشاورزی، شیمیایی، سیمان، پلیمرها و ... در داخل و خارج از کشور، جزو مشتریان دائمی پوریا بافت مي باشند.

بسته به درخواست مشتری می توان جامبوبگ ها (جامبو بگ) را با استفاده از پارچه های لمینت دار یا بدون لمینت و همچنین با لایه نایلونی داخلی و یا بدون آن تولید نمود. جمبوبگ ها از پارچه های صاف یا گردبافت پلی پروپیلن (PP) تولید می شوند. نوع پارچه مورد استفاده جهت تولید کیسه جامبوبگ براساس وزن محموله و ظرفیت بارگیری ایمن (SWL) و ضریب ایمنی (SF) انتخاب می شود.

معمولا جامبو بگ ها بر اساس نیاز مشتری و برای انواع کاربردها و انواع مختلف حالتهای بلند کردن، پرکردن و تخلیه تولید می شوند. بسته به ظرفیت بارگیری ایمن (SWL) ، ضریب ایمنی (SF) و نوع محموله، جامبوبگ را می توان از نوع ساده با ورودی یا دهانه باز و کف بسته که برای اغلب صنایع و محمولات مناسب هستند ، توليد نمود. يا به منظور حمل و جابجايي مواد غ‍‍ذايي و دارویی که در كارگاه هاي کاملا بهداشتی و ایزوله توليد مي شوند. نوعي از جامبوبگ نيز كه مخصوص حمل و جابجايی مواد خطرناك هستند براساس ویژگیهای خاص تدوین شده توسط سازمان ملل متحد قابل توليد مي باشند.

 

جامبوبگ

 

فروش جامبوبگ

فروش انواع مختلف کیسه جامبوبگ با مشخصات زیر با مناسب ترین قیمت.

- از 500 تا 2000 کیلوگرم و تا حجم 3 مترمکعب

- با مارک و بدون مارک

- در مدل های 4 بند ، 2 بند

- 1 سر قيف و 2 سر قيف

- مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید

- کیسه جامبوبگ 4 پانل

- کیسه جامبوبگ U پانل

- کیسه جامبوبگ گرد بافت یا مدور

- کیسه جامبو بگ با قطعه تثبیت كننده یا جامبو بگ Q

- کیسه جامبو بگ با دسته كلاهكی

 

قیمت جامبوبگ

 تولیدکننده جامبوبگ

شرکت پوریا بافت تولید کننده برتر کیسه جامبوبگ با کیفیت بالا در اندازه های مختلف (500 تا 2500 کیلو گرمی) با مارک و بدون مارک با قیمت مناسب می باشد.

 

قیمت جامبوبگ

قیمت کیسه جامبوبگ و قیمت کیسه بیگ بگ با توجه به نوع جامبوبگ مورد نیاز برای انواع مصارف و تولیدات مختلف، متفاوت است. قیمت کیسه جامبوبگ و کیسه بیگ بگ بر اساس آیتم های مختلفی تعیین می گردد از جمله قیمت مواد اولیه یا pp می باشد همچنین بسته به محصولی که در آن ریخته می شود از نوع پارچه و نایلون مناسبی باید استفاده شود که در قیمت کیسه جامبو بگ و کیسه بیگ بگ موثر است.

شرکت پوریا بافت معین تولید کننده انواع محصولات کیسه جامبو بگ و کیسه بیگ بگ می باشد و محصولات این شرکت دارای تاییدیه فنی و همچنین کیفیت و دوام بالایی می باشند.

قیمت های ارائه شده از طرف شرکت نسبت به سایر شرکت ها کاملا رقابتی بوده و بهترین قیمت  را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

جهت سفارش و خرید جامبوبگ و یا استعلام قیمت جامبوبگ می توانید با بخش خرید و فروش جامبوبگ شرکت پوریا بافت تماس حاصل نمایید.

تلفن: 16-02165764415

موبایل: 09122857381

 

درباره ما

شرکت یزدان بافت (پوریا بافت سابق) فعالیت خود را در زمینه تولید انواع جامبو بگ، بيگ بگ آغاز نمود و با توجه به کیفیت بالای محصولات، در طی زمان فعالیت خود توانست رضایت مشتریان را جلب نمیاد.

محصولات ما انواع جامبو بگ و بيگ بگ در اندازه های مختلف (500 تا 2500 کیلو گرمی) با مارک و بدون مارک، در مدل های 8 بند، 4 بند ، 2 بند ، 1 سر قيف و 2 سر قيف و همچنین نایلون حریر با قيمت بسيار مناسب و طبق استاندارد های بین المللی می باشد.

ثبت سفارش

 

ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: تهران - شهریار- جاده کهنز - بوستان 4 - شهرک جوان زاد - پلاک 19

تلفن:

 65764415-16 021

65764378 021

فکس:

65764379 021

مدیر عامل:

09122857381

09121244160

مدیر فروش: آقای عصمتی

09127663749

09366526183