ادامه مطلب...

تناژ بارگیری هر جامبوبگ بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است و معمولا در حجم 1 یا 1.5 تنی است در صورتی که هر بشکه متوسط 180 کیلوگرم گنجایش دارد و همیشه ثابت است و مانند جامبو بگ قابل تغییر و تبدیل نیست.

 ادامه مطلب...

خرید و فروش انواع مختلف کیسه های بیگ بگ و جامبو بگ با مشخصات زیر با مناسب ترین قیمت.

- از 500 تا 2000 کیلوگرم و تا حجم 3 مترمکعب

- با مارک و بدون مارک

ادامه مطلب...

قیمت جامبوبگ و قیمت بیگ بگ برای انواع مصارف و تولیدات مختلف بسته به نوع جامبوبگ مورد نیاز متفاوت است. قیمت جامبو بگ بر اساس پارامتر های مختلفی تعیین می گردد از جمله قیمت مواد اولیه یا pp می باشد همچنین بسته به محصولی که در آن ریخته می شود از نوع پارچه و نایلون مناسبی باید استفاده شود که در قیمت موثر است.

ادامه مطلب...

در جامبوبگ و بیگ بگ با دو دسته کلاهکی یک تکه پارجه گرد بافت یا مدور جهت تشکیل دو دیواره جانبی و سر بیگ بگ مورد استفاده قرار می گیرد. ته کیسه از یک تکه پارچه مجزا میباشند که به قسمت گردبافت یا مدور دوخته می شوند. در این نوع بیگ بگ ها پارچه بخش تشکیل دهنده سر بیگ بگ بشکل دو دسته کلاهکی که جهت بلند نمودن بیگ بگ مورد استفاده قرار میگیرند نوار پیچی می شوند.

ادامه مطلب...

در جامبوبگ و بیگ بگ با یک دسته کلاهکی یک تکه پارجه گرد بافت یا مدور جهت تشکیل دو دیواره جانبی و سر بیگ بگ مورد استفاده قرار می گیرد. ته کیسه از یک تکه پارچه مجزا می باشد که به دو قسمت گردبافت یا مدور دوخته می شوند. در این نوع بیگ بگ ها پارچه بخش تشکیل دهنده سر بیگ بگ بشکل یک دسته کلاهکی که جهت بلند نمودن بیگ بگ مورد استفاده قرار می گیرند نوار پیچی می شوند.

ادامه مطلب...در جامبوبگ و بیگ بگ مدل پالتی پارچه مورد استفاده در 4 دیواره جانبی بیگ بگ از 4 تکه مجزا تشکیل شده است که به همدیگر به ته بیگ بگ دوخته شده اند. در این نوع کیسه، دسته های به خط اتصال گوشه ها دوخته می شوند طراحی این مدل به شکلی است که تعداد 5 عدد پاکت مدل سیمانی در کف و روی آن چیده میشود.

درباره ما

شرکت پوریا بافت فعالیت خود را در زمینه تولید انواع جامبو بگ، بيگ بگ آغاز نمود و با توجه به کیفیت بالای محصولات، در طی زمان فعالیت خود توانست رضایت مشتریان را جلب نمیاد.

محصولات ما انواع جامبو بگ و بيگ بگ در اندازه های مختلف (500 تا 2500 کیلو گرمی) با مارک و بدون مارک، در مدل های 8 بند، 4 بند ، 2 بند ، 1 سر قيف و 2 سر قيف و همچنین نایلون حریر با قيمت بسيار مناسب و طبق استاندارد های بین المللی می باشد.

ثبت سفارش

 

ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: تهران - شهریار- جاده کهنز - بوستان 4 - شهرک جوان زاد - پلاک 19

تلفن:

 65764415-16 021

65764378 021

فکس:

65764379 021

موبایل:

09122857381

 پست الكترونيكی:

info@pouryabaft.ir